Description

Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestāde ir bērnudārzs, kas īsteno vispārējo pirmsskolas izglītības programmu. Iestādi apmeklē 120 bērni vecumā no 1,5 – 7 gadiem, tajā ir 6 grupas. Iestāde darbojas starptautiskā Eko skolu programmā, tai ir piešķirts Zaļais karogs. Kopš 2013.gada tiek uzņemti brīvprātīgie no dažādām Eiropas valstīm. Īstenoti 3 brīvprātīgā darba projekti, 2 reizes aktivitātēs iesaistīti novada domes koordinētā projektā uzņemtie ārvalstu brīvprātīgie seniori no Apvienotās Karalistes un Itālijas. Pirmsskola darbojas starptautiskā Fast Trac Kids programmā.

Activity description: 

Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestāde bērniem ir atvērta darba dienās no plkst. 07:00 – 19:00. Brīvprātīgā iespējamais darba laiks būtu no plkst. 08:00 vai 09:00 rītā līdz 12:30 un, iespējams, arī pēcpusdienās.
Brīvprātīgais iestādē var darboties kā atbalsta persona skolotājiem viņu darbā ar jaunākajiem bērniem (1,5 – 3 gadus veci). Viņš var palīdzēt bērniem ikdienišķās darbībās, tādās kā ģērbšanās, ēšana u.c. Nodarbību laikā viņš var sniegt atbalstu praktiskās lietās, palīdzot skolotājiem dažādu uzdevumu veikšanā, radošo darbošanos organizēšanā un vadīšanā, kā arī, vienkārši spēlējoties un rotaļājoties ar bērniem, dodoties pastaigās, un spēlējoties, kā arī palīdzot ēdienreižu laikā.
Bērnudārza darbinieki ir atvērti brīvprātīgā idejām radošajām nodarbēm, spēlēm, dziesmām vai jebkādām citām aktivitātēm, kas ļautu mazajiem bērniem apgūt ko jaunu un dienu padarītu interesantāku.
Brīvprātīgais tiek lūgts iepazīstināt bērnus un pieaugušos (personālu, bērnu vecākus) ar viņa kultūru un valodu. Bērnudārzam ir zāle aktivitātēm, spēļu laukumi, neliels mežs, kas var tikt izmantots dažādām aktivitātēm. Brīvprātīgais visās savās aktivitātēs saņems bērnudārza personāla atbalstu.

Logistic conditions: 
Nakšņošanas iespējas: gultasvieta jauniešu internātā. Atkarībā no internāta noslogojuma attiecīgajā laikā, 1-3 personas dala 1 istabu. Koridorā atrodas koplietojamas dušas telpas un tualetes. Katrā stāvā ir koplietojama, labiekārtota un pilnībā aprīkota virtuve ar gatavošanas iespējām. Dvieļi un gultasveļa ir iekļauti naktsmītnes cenā. Iespējamie istabas biedri – citi brīvprātīgie seniori. Ēdināšanas iespējas: darbdienās var pusdienot bērnudārzā uz vietas (maksa aptuveni 1,50 EUR), ir iespēja pagatavot ēdienu pašam internāta virtuvē, kā arī 2-7 minūšu gājiena attālumā no darba un nakšņošanas vietām atrodas veikali. Darbavieta atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no internāta. Gan bērnudārzā, gan internātā pieejams bezmaksas bezvadu internets (WiFi). Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestāde atrodas pašā pilsētas centrā. Lai līdz tai nokļūtu, nav nepieciešams sabiedriskais transports. Viss nepieciešamākais (pasts, banka, aptiekas, autoosta, kafejnīcas) atrodas gājiena attālumā. Lai nokļūtu no Rīgas uz Gulbeni, izmantojiet sabiedrisko transportu – autobusu. No Rīgas uz Gulbeni netiek veikti pasažieru pārvadājumi ar vilcienu.
Accommodation photos: 
Profile requested: 

Pirmsskolas izglītības iestāde priecātos savā pulkā uzņemt atvērtu, motivētu brīvprātīgo, kurš ir ieinteresēts sniegt atbalstu skolotājiem darbā ar jaunākajiem pirmsskolas vecuma bērniem. Būtu vēlama iepriekšēja pieredze darbā vai vismaz saskarsmē ar bērniem.

Economic Conditions: 

620 €
Norādītās izmaksas ietver: pirms aizbraukšanas sagatavošanu Jūsu valstī, izmitināšanu dalītā istabā (viss iekļauts), apdrošināšanu, brīvprātīgā darba veikšanas vietas un vietējā atbalsta organizēšanu. Cenā nav iekļautas ēdināšanas, starptautiskās ceļošanas un vietējā sabiedriskā transporta izmaksas. Par tām ir atbildīgs pats brīvprātīgā darba veicējs.

780€
Norādītās izmaksas ietver: pirms aizbraukšanas sagatavošanu Jūsu valstī, izmitināšanu dalītā istabā (viss iekļauts), apdrošināšanu, brīvprātīgā darba veikšanas vietas un vietējā atbalsta organizēšanu. Cenā nav iekļautas ēdināšanas, starptautiskās ceļošanas un vietējā sabiedriskā transporta izmaksas. Par tām ir atbildīgs pats brīvprātīgā darba veicējs

990€
Norādītās izmaksas ietver: pirms aizbraukšanas sagatavošanu Jūsu valstī, izmitināšanu dalītā istabā (viss iekļauts), apdrošināšanu, brīvprātīgā darba veikšanas vietas un vietējā atbalsta organizēšanu. Cenā nav iekļautas ēdināšanas, starptautiskās ceļošanas un vietējā sabiedriskā transporta izmaksas. Par tām ir atbildīgs pats brīvprātīgā darba veicējs

postmaster@europeanpathfinders.eu